ART / Lithographs / Litograph 7595572
nr 759 5572
LITOGRAPH (F)
Max Knutsen, 54/230, sheet: 32x46,
Max Knutsen, 54/230, bladets mått: 32x46
SEK 450
Monday May 21 2012
at 17:33:25
15/5 14:19:48
400 kr
21/5 17:28:25